قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نمایشگاه ترکیه / نمایشگاه استانبول / برگزاری نمایشگاه آلومینیوم در استانبول
برگزاری نمایشگاه آلومینیوم در استانبول

برگزاری نمایشگاه آلومینیوم در استانبول

پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات، ابزار افزار و فن آوری های فن روش آلومینیوم ترکیه با آستانه شرکت های خارجی و برونی ۵ تا ۷ اکتبر امسال در مرکز نمایشگاه های استانبول برگزار می شود. در ادامه در مطلب نمایشگاه استانبول در مورد برگزاری نمایشگاه آلومینیوم در استانبول بیشتر صحبت خواهیم کرد.

برگزاری نمایشگاه آلومینیوم در استانبول

پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات، وسایل ابزار و فن آوری های فن روش آلومینیوم (ALUEXPO 2017) به نشانی یکی از مهم ترین دستور كار های بخش راه كار آلومینیوم ترکیه با آستان شرکت های خارجی و برونی ۵ تا ۷ اکتبر امسال در مرکز نمایشگاه های استانبول برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه، جمع بر تولیدکنندگان ارشد آلومینیوم ترکیه، شرکت های عقبی در شالوده های اتومبیل، ساخت و ساز، اسباب خانگی، راستی زنهار و خیانت بندی، دفاعی، انرژی، هوانوردی و حمل و نقل نیز شرکت خواهند داشت.

انتظار می رود با اجرا ادا این نمایشگاه که بازدیدکنندگانی از ۷۷ کشور خواهد داشت، توافقنامه های تجاری مفیدی به خاطر کشور دستینه شود.علی کبار، عالم جانب مدیره اتحادیه آلومینیوم کاران ترکیه در نشستی در ربط با انجام نمایشگاه مذکور گفت که اعتنا بین المللی به این نمایشگاه در اسباط کسب نجاح چیرگی های كاپیتان ترکیه در راه كار آلومینیوم تزاید گمشده است.

این نمایشگاه هر سال بیش از سال قبل در میان شرکت های بین المللی نشیم و شرف آشكار می کند. نمایشگاه های ALUEXPO 2017 فقره سبب شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان که هم از کشور و هم از چهار رمز كرانه ها و انفس می آیند، پلتفرم مهمی برای کسب اطلاعات راجع فن آوری مترقی و عقب مانده فن روش آلومینیوم ترکیه است. تكنیك آلومینیوم ترکیه با داشتن حجم کاری ثغور یک هزارهزار و ۳۰۰ هزاردستان تنی، وارداتی به معیار ۲٫۵ میلیارد دلار و صادرات ۲ میلیارد دلاری دارد.

برگزاری نمایشگاه آلومینیوم در استانبول

خبرگزاري آناتولي اطلاع دادن خود از طريق جهاز راندن خبر (HAS) براي مشترکین رسانه‌ای گسیل و فقط بخشي از آنها را اجمال و در وبسايت خود انتشار ميكند. بنابراين براي دريافت اخبار كامل ما، لطفا علایق ملول و آبونه شويد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *