قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نمایشگاه ها / آشنایی با نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی

آشنایی با نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی

نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی به بستگی چهلمین سال انجام ضیافت فیلم گدینیا در لهستان برگزار می‌شود.به اطلاعیه هالیوود ریپورتر، در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ پوستر عمده فیلم‌های پولانسکی از ۳۰ کشور ارائه داده خواهد شد. برپایی این نمایشگاه علاوه براین با به جاآوری نهایی اجلاس دقت تقاضای اولیاء امور درجات قضایی ایالات متحده راجع رد پولانسکی به این کشور در علایق با محکومیتش در بایگانی تهمت سروكار غیرقانونی با دوشیزگی ۱۳ ساله در سال ۱۹۷۷، همزمان شده است. در ادامه در مطلب نمایشگاه ها در مورد آشنایی با نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی بیشتر می گوییم.

کمیاب‌ترین پوسترهای مجازی فیلم‌های پولانسکی مانوس پاره ای از فیلم‌های اول روزگار کاری او از یكباره پوستر سیف در آب – ازلی فیلمش در ۱۹۶۲ با نگارگری برنامه ریزی یان لنیکا – می‌تواند الوف دلار به بیع برسد. در همین حال، پاره ای از پوسترها که بیشتر در حد هستند – از كاملاً پوستر فیلم محله چینی‌ها که ماه و نو در ای‌بی ۲۶۱ دلار فروخته شد – میانه رو قیمت‌گذاری شده‌اند.

موزه فیلم لودز (اوچ) که کامل‌ترین کلکسیون پوستر فیلم‌های پولانسکی را در وارستگی و اسارت دارد، نمایشگاه گدینیا را آباد می‌کند.پولانسکی می‌گوید از عنایت ملكی فیلم لودز و ارج پوسترها شگفت‌زده شده است. او بعد از نظر ادراك کاتالوگ گیوه فیلم نوشت: نمی‌دانستم چه چیز بیشتر انگیزه گیجی مات زده حیرت كردن است: کمیت یا کیفیت. فکر نمی‌کردم فیلم‌هایم، این طور نرخ اعتبار افزوده‌ متنوعی به ولی داشته باشد.

آشنایی با نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی

نمایشگاه پوستر فیلم‌های پولانسکی ۱۵ سپتامبر تا ۱۵ نوامبر (۲۴ شهریور تا ۲۴ آبان) در پاافزار شهر گدینیا برگزار می‌شود. چهلمین بزم فیلم گدینیا ۱۴ تا ۱۹ سپتامبر (۲۳ تا ۲۸ شهریور) برگزار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

یکی از نمایشگاه های که به طور سالانه برگزار می شود و در آن بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *