قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نمایشگاه داخلی / نمایشگاه بین المللی مشهد
نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه بین المللی مشهد

شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد یکی از فعال ترین نمایشگاه ها درخاور میانه می باشد. این شرکت با برگزاری نمایشگاه داخلی و بین المللی در زمینه های مختلف و بسیار با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و ارائه خدمات تخصصی و بهینه به کمک کارکنان حرفه ای از سال ۱۳۷۷ در سطح جهانی قرار گرفته است. گسترش دادن صنعت نماشگاهی ایران از اهداف اصلی این مجموعه است.

نمایشگاه بین المللی مشهد
نمایشگاه بین المللی مشهد

برگزاری بیش از ۴۰ نمایشگاه داخلی و بین المللی و میزبانی از بیش از ۲۰ کشور جهان در هر سال نشان از تخصص و مهارت این شرکت دارد. برای مثال می توان به نمایشگاه های بین المللی خودرو ، کامپیوتر ، ساختمان ، گردشگری و لوازم خانگی اشاره نمود که هر ساله بر پا می شوند و جمعیت زیادی در حدود ۳ میلیون نفر را برای بازدید به خود جذب می نمایند.

عضویت در انجمن جهانی صنعت نمایشگاه ، UFI ، با ۴۴۲ عضو از ۸۲ کشور جهان در مارس ۲۰۰۵ و اخذ تاییدیه رسمی برای نمایشگاه های صنعت ، فلزات و معدن ، کامپیوتر و پزشکی از این انجمن و عضویت در انجمن بین المللی مدیریت نمایشگاه ، IAEE ، در سال ۱۳۸۵ از افتخارات این نمایشگاه بزرگ می باشد. اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن ، سازمان همکاری های اقتصادی ، اتاق بازرگانی مشترک ایران و افغانستان ، اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه و شورای مشترک بازرگانان ایران و الجزایر از دیگر سازمان هایی می باشند که این مجموعه به عنوان یکی از اعضاء آن ها به همکاری با آنان می پردازد.

نمایشگاه بین المللی مشهد
نمایشگاه بین المللی مشهد

هم چنین این مجموعه موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در سال ۲۰۰۵ در راستای اثبات توانایی خود در برآورده ساختن الزامات قانونی مربوط به مشتریان و جلب رضایت آنان شده است؛ مدرکی که تاکنون شرکت دیگری در کشور موفق به کسب آن نشده است.

ساخت این مجموعه ۶۰۰ هزار متر مربعی حدود ۵ سال به طول انجامید. دویست و پنجاه هزار متر مربع فضای نمایشگاهی ، ۲۰ هزار متر مربع  فضای مسقف ، ۲۰ هزار متر مربع فضای باز و فضای سبز زیبای ۸۰ هزار متر مربعی از قسمت هایی از این مجموعه می باشند که به بهره برداری رسیده اند. آسانی انتقال کالا ها و وسایل مورد نیاز، رفع نیاز های غرفه داران و بازدید کنندگان و عبور و مرور مناسب خودرو ها و چند پارکینگ در قسمت های مختلف مجموعه از ویژگی های طراحی خوب آن می باشد. این نمایشگاه مجهز با مدیریت متخصص و متعهد خود علاوه بر برگزاری نمایشگاه ها به برگزاری سمینار ها و همایش های مختلف نیز مشغول است. در واقع به عنوان نمایشگاه ملی برای برگزاری بزرگ ترین رویداد های ایران انتخاب شده است و توانایی انجام هر رویداد را در هر مقیاس دارد.

مطلب پیشنهادی

سی‌امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب

سی‌امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب

نمایشگاه کتاب سالانه مهمان چندین هزار نفر از اقشار مختلف مردم است و متشکل از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *