قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نمایشگاه ترکیه / نمایشگاه آنتالیا / آشنایی با تور نمایشگاهی اکسپو آنتالیا
آشنایی با تور نمایشگاهی اکسپو آنتالیا

آشنایی با تور نمایشگاهی اکسپو آنتالیا

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که دارای زیبایی های خاص خود می باشد و این شهر در کنار تمام زیبایی های خود دارای نمایشگاهای خاصی است. آنتالیا بلندمقام قیامت به طور خصوصیت در مسافت ها ماه های آوریل و اکتبر، پذیرای گردشگرانی است که به قضیه کودکان و نسل ها بسیار فره می دهند. نمایشگاه عالمگیر دنیایی اکسپو ۲۰۱۶ با هدف امید اندوه خوش گذرانی امسال در آنتالیا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه دارای ۱۱۲ هکتار سطح اندازه گیری می نفحه که در طول ۶ ماه، توسط ۳۰ دایره بین المللی و پادرمیانی ۱۰۰ کشور سروسامان دادن خواهد شد. در ادامه در مطلب نمایشگاه آنتالیا در مورد آشنایی با تور نمایشگاهی اکسپو آنتالیا  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با تور نمایشگاهی اکسپو آنتالیا
گفته شده که در طول این نمایشگاه حداقل ۸ میلیون گردشگر از آن دیدار کنند. در ضمن این نمایشگاه جلسات، جلسه ها و سمینارهایی با جستارها مرتبط با مایه نمایشگاه برگزار خواهد شد که در اقلیم فرهنگی نظر فرهیختگی دوستان را به خود جلب خواهد کرد.

گیاه شناسی و صولت به جستار گیاه شناسی به کشور ترکیه و کشورهای معتكف کمک می کند که بتوانند در این پی رشد اضافی داشته باشند و به آبادانی های چشم گیری دست یابند. با اعتنا به نمونه و غیراستاندارد ۸ میلیونی ملاقات هایی که پیش دماغ شده بیان می شود که ۲ میلیون از این معاینه بررسی کننده ها غریبه و آشنا باشند که از این استاندارد ۶ تریلیون نرخ اعتبار به آنتالیا مستحضر خواهد شد.

از سرانجام و اینك که آنتالیا یکی از شهرهای تاریخی و مشحون از جلب های آفاق پویی است به نظر می رسد گزینش بجای آن به نشانی محل اجرا ادا نمایشگاه فرصتی خلق کرده که مردم بتوانند از فرصت های دیدنی این شهر نیز سرنوشت مند شوند.

آشنایی با تور نمایشگاهی اکسپو آنتالیا
در طی این نمایشگاه کافیست با دولت مندی از تور آنتالیا هم این شهر را شرفیابی کنید و هم از نمایشگاه شانس مند شوید. نمایشگاه اکسپو هر سال یکبار برگزار می شود که ازمیر برای سال ۲۰۲۰ و این مظهر برنامه های جدیدی خواهد داشت.

توریست هایی که قصد دارند در ماه مبارک رمضان به این سفر بروند باید بدانند که در ضمن نمایشگاه اکسپو،  طرح های خصوصیت ماه مبارک رمضان به خاطر مسلمانان در نظر متاثر شده که در کنار موسیقی و کارگاه های یادگیری و تئاتر و غیره سفر پر بارخدا برای شما به رهاورد خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *