قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نمایشگاه ها / بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری
بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

یکی از نمایشگاه های که به طور سالانه برگزار می شود و در آن بسیاری از روزنامه نگار ها به اشتراک گذاری دانش خود می پردازند نمایشگاه مطبوعات است. در این گستره انتها از نمایشگاه مجلات نوشته های چاپی بیش از ۹۴۰ رسانه در ۶۰۰ تجارتخانه كلبه در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر چهارضلعی از فضای تشلیخ تهران حضور خواهند داشت. مطابق اعلام کمیته اطلاع‌رسانی در نمایشگاه امسال ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته‌نامه، ۳۰ دوهفته‌نامه، ۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط (خبرگزاری و مرتبت خبری)، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منظقه‌ای و استانی) و بیش از ۶۰ جریده و موسسه مطبوعاتی حضور دارند.در ادامه با نمایشگاه ها همراه باشید تا بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری را برای شما بیان کنیم.

بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

 

همچنین بیش از ۸۰ رسانه در امت سیاسی و اقتصادی، ۸۰ رسانه فرهنگی و هنری، بیش از ۸۰ مغازه در طایفه تخصصی، ۳۰ دكان در گروه خانواده و ۲۰ خانه اتاق طلبه دكان تاجر در طایفه دین و اندیشه به نمایشگاه مطبوعات امسال آمده‌اند. علاوه بر ادارات کل ارشاد استان‌ها و جان نثار خانه‌های مجلات نوشته های چاپی استانی بیش از ۵۵ رسانه استانی، منطقه‌ای و محلی با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه حضور دارند.

 

نمایشگاه مجلات نوشته های چاپی و خبرگزاری‌ها در حالی دقایقی پیش تك ودو خود را آغاز کرد که قواعد افتتاحیه این رویداد بزرگ رسانه‌ای که پیشتر قرار بود در روز فعلی رایج برگزار شود، به فردا موکول شده است. همچنین شنیده‌ها حاکی از منتفی شدن حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور در این آداب است و گفته می‌شود مراسم افتتاحیه نمایشگاه امسال با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برگزار می‌شود. بیست و سومین نمایشگاه مجلات نوشته های چاپی از امروز تا ۱۲ آبان ماه ‌همه روزه از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ دقیقه و در سجاده بزرگ امام خمینی (ره)، آماده پذیرایی از عموم كس و علاقه‌مندان به رسانه‌هاست.

بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

در امت خانواده: مغازه خانواده سبز به صاحب امتیازی آقای هرمز شجاعی مهر به عنوان دكان برتر نهان شد و تجارتخانه كلبه های  «تگ، ناظر جوان، نابغه، پیشخوان پیشگیری، پیک توانا، خانواده، ساناز و سانیا» به عنوان سست می شوند.

در پیرو سیاسی اقتصادی: خانه اتاق طلبه دكان تاجر شان خبری پارسینه به مدیر مسئولی فریماه شیخ الاسلامی به عنوان دكه برتر و اتاق های «جماران، جامعه خبر، مهر نامه، شرکت آگهی رسانی خدمات بورس،تجارت جنوب، اقتصاد آنلاین، تین، میانه روی و اسراف و بانک ایران، رویداد ۲۴، خبرنامه دانشجویان ایران، روبه رو، افکارنیوز، تدبیر ۲۴» به عنوان دكان سست معرفی شدند.

بررسی نمایشگاه روزنامه نگاری

در امت مجله ها: به طور مشترک جریده های باشنده به مدیر مسئولی آقای عبدالرسول وصال و جریده شهرآرا به مدیر مسئولی مجید جدیدو كهنگی به طور مشترک عنوان خانه اتاق طلبه دكان تاجر برتر متمایز شدند و مجله های «اصفهان زیبا، مستقل، صبا، هفت صبح، عصر اقتصاد، ۱۹دی» به عنوان خانه اتاق طلبه دكان تاجر های باحرارت شناخته شدند.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی

نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی به بستگی چهلمین سال انجام ضیافت فیلم گدینیا در لهستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *