قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نمایشگاه ها / تاثیر تابلو روان در بهبود کسب و کارها
تابلو روان
تابلو روان

تاثیر تابلو روان در بهبود کسب و کارها

سالانه نمایشگاه های بسیار زیادی در دنیا برگزار می شود، این نمایشگاه ها باعث می شود تا بسیاری از تکنولوژی ها به دنیا معرفی شود، این کار ایجاد کننده تغییرات در دنیا و بالا رفتن سرعت تغیییرات می باشد.قبل از این که شروع کنیم و برای شما تابلو روان را توضیح دهیم لازم است تا با قسمت های مختلف و اصلی تابلو های ال ای دی و گونه ی دیگر آن که تابلو های روان نام دارند آشنا شوید تا این توانایی را داشته باشید که از آنها استفاده کنید.در ادامه با ما همراه باشید تا به تاثیر تابلو روان در بهبود کسب و کارها اشاره کنیم و تاثیر این ابزار جدید در حوزه های مختلف کسب و کار  را برای شما معرفی می کنیم.

تابلو روان
تابلو روان

در مورد ماژول تابلو های  LED می توان گفت که ماژول های LED دارای خصوصیت های تخصصی بسیار فراوانی می باشند اما چند ویژگی پر اهمیت آنان را که به طور حتمی نیاز است حتماً در مورد آن اطلاعات مناسبی داشته باشید در این قسمت مورد بررسی قرار می دهیم. مهمترین ویژگی ماژول ها رنگی می باشد که ماژول LED تولید می نماید .

LED های که در ماژول ها ممکن است استفاده شوند، رنگ های گوناگونی دارند، رنگ هایی همچون قرمز، سبز، آبی، سفید و یا ترکیبی از چندین رنگ متفاوت که جلوه ی بسیار خاصی را به همراه خود دارد. در ماژول LED که رنگ آنها قرمز می باشد فقط از LED قرمز در ساختار آن استفاده شده است . در ماژول LED سبز فقط و فقط از LED سبز، در ماژول آبی فقط  از LED آبی و در دیگر ماژول هایی که از رنگ های دیگری بهره گرفته شده است به همین منوال ادامه خواهد داشت. اینگونه ماژول ها را ماژول های LED تک رنگ می گوئیم که به ترتیب با علامت های اختصاری ۱R و ۱G و ۱B و ۱W نشان می دهند .

تابلو روان
تابلو روان

اما ماژول هایی که توانایی تولید دو رنگ گوناگون را دارند و بعضی اوقات آنان را Dual نیز می نامند. در این نوع از ماژول ها فقط از دو عدد LED بهره گرفته می شود. مبنای کار این ماژول ها به این شکل می باشد که اگر یکی از LED ها به تنهایی شروع به کار نماید، به اندازه ی هر کدام یک رنگ مخصوص خود را ساطع می نماید و اگر هر دو آنها LED با هم شروع به کار کنند و روشن شوند در کنار یکدیگر با تلفیق شدن رنگ ها با هم رنگ جدید را از خود تولید خواند کرد. این ماژول ها بیشتر از LED قرمز و LED سبز تولید می شوند و با علامتی به عنوان ۱R1G نمایش داده می شوند.

از مواردی دیگری که می تواند فضای شهری را دچار تحولات بسیار زیادی نماید استفاده از مبلمان های شهری می باشد که با توجه به مکانی که قصد داریم از آنها استفاده کنیم شکل و ظاهار فیزیکی انها تغییر خواهید کرد.

تابلو روان
تابلو روان

از جمله خصوصیات مهم بخش های مبلمان شهری،  ترکیب آنان با فرهنگ شهری می باشد که باید در مورد آن نکاتی را مد نظر قرار داد. به این معنا که از فرهنگ و هویت شهر که تاثیر پذیر از هویت شهروندان می باشد  سرچشمه خواهند گرفت. در حال حاضر در مدل سازی و طراحی شهرها، ظاهر و شکل مبلمان فضاهای شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد برای مثال روشنائی گذرگاه های شهری و معابر، نصب علائم راهنمائی و رانندگی، طراحی با توجه به استانداردهای روز فضاهای سبز، طراحی استاندارد و معماری مناسب میادین و بلوارها و دیگر مواردی که نیاز به استفاده از مبلمان شهری را دارا می باشند همه باید با توجه به بافت فرهنگی و هویتی شهر و ساکنان آن و ظرفیتهای محل مورد نظر باشد برای مثال استفاده از مخزن و سطل زباله می تواند تاثیر بسیار را بر چهره شهرها گذارد.

 

منبع: http://ex-tour.ir

مطلب پیشنهادی

آشنایی با نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی

نمایشگاه پوستر فیلم‌های رومن پولانسکی به بستگی چهلمین سال انجام ضیافت فیلم گدینیا در لهستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *